SSG
  Login or Zarejestruj się
•  Twój Profil  •  Kontakt  •  Downloads  •   Galeria  •  Forum  •
Myśl chwili
Nie ogladaj się dziewczyno za zaciekłym wędkarzyną, wróci gdy zanikną brania, nie ma głowy do kochania.
Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Menu
· Strona główna
· Archiwum artykułów
· Działy
· FAQ
· Linki
· Poleć SSG
· Statystyki
· Szukaj
· Wyślij artykuł
· Wyślij zdjęcie
Ostatnio na forum
Ostatnie 20 wpisów

Zdrowych Wesołych Świąt
Dodany przez wind w Pobocze - 24.12.2015 o 21:55:25

CHŁOPAKI ŻYJECIE?
Dodany przez Jotes w Pobocze - 18.05.2015 o 13:29:22

Wesołych Świąt
Dodany przez splawik66 w Pobocze - 06.04.2015 o 17:42:17

Mormyszki - abc
Dodany przez Docio w Kącik podlodowy - 03.03.2015 o 12:12:17

Przelotki bałałajki, bałałajka - cewnik foleya
Dodany przez GaGacek w Kącik podlodowy - 02.03.2015 o 15:26:41

Pasek powiadomień
Dodany przez Docio w FAQ - 22.02.2015 o 08:46:08

feeder/picker
Dodany przez Docio w Sprzęt - 07.02.2015 o 10:48:31

Łowimy śledzie.
Dodany przez jjjan w Kącik spinningowy - 11.01.2015 o 22:00:59

Walka z nadwagą
Dodany przez zamki w Pobocze - 24.12.2014 o 00:08:15

PP2
Dodany przez Docio w Pobocze - 18.12.2014 o 16:57:49

Soczewka 2014
Dodany przez jjjan w Strefowe spotkania - 09.10.2014 o 12:49:49

Narew 2014
Dodany przez zamki w Strefowe spotkania - 19.09.2014 o 07:05:12

Program antywirusowy
Dodany przez Jarpo w Pobocze - 10.08.2014 o 22:51:20

Taaakaaa ryba
Dodany przez zamki w Kącik spinningowy - 22.06.2014 o 14:30:28

A może sezon 2013/2014?
Dodany przez Czez w Kącik podlodowy - 05.02.2014 o 19:51:31

Na luzie - part. 2 ;)
Dodany przez Jotes w Pobocze - 17.01.2014 o 09:52:56

Powitanie
Dodany przez Jotes w Pobocze - 12.01.2014 o 14:09:36

Wędki 3 częściowe 330 dł 2,75lbs
Dodany przez Docio w Sprzęt - 30.12.2013 o 21:22:44

Planowanie wycieczki 2014
Dodany przez Docio w Pobocze - 07.12.2013 o 23:52:47

Komp nawalił
Dodany przez the_animal w Pobocze - 02.12.2013 o 09:38:19

[ SSG ]

Docendo discimus
Ostatnie komentarze
Docio w ''Czas na Świętajno.'': Nie, ma na imię Stanisław.
Krzysiek37 w ''Czas na Świętajno.'': Dociu hm no tak zmieniłem numer telefonu, ale zaraz to nadrobię na pw, dawno...
Docio w ''Czas na Świętajno.'': Dzwoniłem do Ciebie ale ciągle poczta się odzywa. Połapać niespecjalnie poł...
Krzysiek37 w ''Czas na Świętajno.'': Bry :) Połapałeś coś nie coś Dociu, czy tylko zrobiłeś sobie rekonesans ? W...
quartz w ''Moja majówka i moja największa ryba.'': Już ja widzę kapcie. Niech no tylko Wisła zamarźnie to zaraz będziesz dziury...
splawik66 w ''Moja majówka i moja największa ryba.'': Siema Quartzu, nie ma czasu na pisanie - ryby, ryby, ryby, ryby. Poczekaj do...
quartz w ''Moja majówka i moja największa ryba.'': Ano godny. Ale czy zaraz przeciwnik? Coś się Paweł opierdzielasz ;), nikt n...
splawik66 w ''Moja majówka i moja największa ryba.'': Zgadzam się - "Godny przeciwnik. Szacun." :)
akabar w ''Moja majówka i moja największa ryba.'': Gratki i pozdrawiam.
Docio w ''Moja majówka i moja największa ryba.'': Nic tylko gratulacje dla kunsztu i życzenia dalszego szczęścia. W końcu sprz...
SSG: Forum

SSG :: Zobacz temat - Namiot zimowy
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Czez
Praktyk II st.
Praktyk II st.

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 1:43 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

splawik66 napisał:

Zimą nigdy na kiełże nie łowiłem. Może są skuteczniejsze niż ochotki.

Na kanale ciepłym EC Siekierki kiełże biły ochotkę na głowę. Pracownicy EC pozyskiwali je z kanałów z ciepłą wodą, znajdujących się na terenie zakładu.
Jeden z pracowników, z którym sie zafunflowałem, często dawał mi troszkę kiełży. Ochotka mogła się schować.
Inna sprawa, że są to doświadczenia z jednego tylko, a na dodatek specyficznego łowiska.

Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 3:26 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam pod ręką małą rzeczkę, spróbuję "zorganizować" trochę żuczków. Na większości rosyjskich filmów chłopaki zapodają na kiełże, poparte jest to wcześniejszym nęceniem tymże z ichnich podajników. Czy te robactwo występuje w jeziorach?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
re_ttro
Instruktor
Instruktor

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 3:52 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Docio napisał :
Cytat:
ma tylko 100cm wysokości a to może być trochę mało

nie popatrzałem na to , 100cm to za mało , ja mam 130cm i jest "bardzo na styk" , wolałbym 150 - 180cm , ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Laughing

kol. koza11 napisał :
Cytat:
ostatnio wprowadzam trochę zamieszania na forum

nie wbijajcie się zbytnio w dumę kol. koza11 , wzbudza kolega co prawda jakieś tam uczucie zazdrości wynikami połowów ale bez przesady kolego , bez przesady... Cool :wink: Laughing
Odnośnie kiełży , tak , te skorupiaki występują w jeziorach , tam gdzie są można je łatwo pozyskać ( o ile to jeszcze dozwolone ) , na wodzie bieżącej już jest trochę trudniej ale za to wydajniej Cool
zamki
Praktyk II st.
Praktyk II st.

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:04 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Swego czasu miałem okazję użyć dwukrotnie namiotu KUBA Sprzęt był kolegi więc nie wiem czy miał "fabrycznie" na wyposażeniu świdry do mocowania się na lodzie czy też kolega sam zrobił ale takie cos było. Łowiło się w nim dosyć wygodnie jedynie minimalnie przy ciemno było jak się zamknęło "drzwi"/
Czez
Praktyk II st.
Praktyk II st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:51 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ponieważ pod lodem nie łowię, trudno jest mi ocenić, czy moja propozycja będzie cacy, czy bee :wink: ale tak sobie imaginuję, że
TAKI NAMIOT
nie byłby złym rozwiązaniem Smile
Posiadam to ustrojstwo i wykorzystuję do rodzinnych pikników nad wodą i na wystawach psów. Można do tego dokupić podłogę za 30 zł. i spokojnie nocować przy dobrej pogodzie.
W środku jest kupa miejsca i tak sobie imaginuję, że pod lodem mozna spokojnie łowić nie tylko z wędkarzem, ale i dziurwą w środku. W każdym razie na wystawach psów, w środku znajdują się dwa pieski (fakt małe), stół trymerski, dwa duże krzesła no i ja tudzież żona i jakoś po sobie nie depczemy.
Jesli macie jakieś pytania odnośnie tego przedsionka/namiotu, postaram sie odpowiedzieć.
Poza tym ustrojstwo można kupić dużo taniej niż w decathlonie.

Bajarz III st.
Bajarz III st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 9:00 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Podzielam opinie re_ttro co do ochrony przed wiatrem.

Jakiś czas temu zakupiłem sobie namiot "muszlę koncertową". Przetestowałem ją 31 grudnia, wiał wiatr i sypał śnieg. Namiocik ma dużo wad ale ma jedna małą zaletę; dzięki niemu jest zdecydowanie cieplej. Muszla bardzo dobrze chroniła przed przenikającym zimnym wiatrem i mokrym śniegiem.
Namiocik kosztował 17 zł.

EDIT
Doszukałem się drugiej małej zalety da się to ciągać po lodzie/śniegu z „zawartością w środku”.
splawik66
I st. wtajemniczenia
I st. wtajemniczenia

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 9:14 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GaGacek napisał:

Jakiś czas temu zakupiłem sobie namiot "muszlę koncertową". Przetestowałem ją 31 grudnia, wiał wiatr i sypał śnieg. Namiocik ma dużo wad ale ma jedna małą zaletę; dzięki niemu jest zdecydowanie cieplej. Muszla bardzo dobrze chroniła przed przenikającym zimnym wiatrem i mokrym śniegiem.

EDIT
Doszukałem się drugiej małej zalety da się to ciągać po lodzie/śniegu z „zawartością w środku”.

Fajna rzecz. No i ta cena... w sam raz na portfel rencisty.
Gdzie go kupiłeś ? I czy mógłbyś podać jego wymiary? Very Happy

Bajarz II st.
Bajarz II st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 9:29 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Takie COŚ widziałem na allegro już dawno
Obywatel
Praktyk II st.
Praktyk II st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 11:34 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

splawik66 napisał:
GaGacek napisał:

EDIT

Ja kupowałem taki dzieciakowi w Selgrosie. Całe 15 pln dałem. Widziałem też w jysku (czy jak to tam się zwie...)i w dekathlonie
Docio
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 2:15 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kombinujecie z tymi namiotami jak nie przymierzają...no nie napiszę. :-) Spójrzcie na to i podziwiajcie jakie proste i lekkie. :-D

Bajarz II st.
Bajarz II st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 3:45 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Docio napisał:
Kombinujecie z tymi namiotami jak nie przymierzają...no nie napiszę. :-) Spójrzcie na to i podziwiajcie jakie proste i lekkie. :-D

To już dewiacja pozawodowa Laughing
Docio
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 3:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

the_animal napisał:
Docio napisał:

To nie dewiacja tylko żart. :-D W życiu nie poradziłbym komuś takiego rozwiązania. :-D

Bajarz III st.
Bajarz III st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 5:08 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

splawik66 napisał:
GaGacek napisał:

EDIT

W sieci oczywiście, pytałem po sprzedawcach bo sezon na namioty plażowe zacznie się dopiero za parę miesięcy Razz - wysłałem do sprzedawcy zapytanie o namioty bo mojemu koledze ten pomysł się też spodobał. Niestety do ceny 17 zł trzeba doliczyć przesyłkę (bo sprzedawca z Kielc) w wysokości 11 zł.

Front
bok
wyskoość 120 cm
the_animal
Bajarz II st.
Bajarz II st.

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 6:32 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Docio napisał:
the_animal napisał:
Docio napisał:

To nie dewiacja tylko żart. :-D W życiu nie poradziłbym komuś takiego rozwiązania. :-D

A tak po za nawiasem - spało się pod pałatkami , oj spało ! Do środka wchodziły dwa wozy , kałach pod głowę i świeczka do ogrzania . Na "Tarczy" w DDRowie przy -5 w kwietniu dawało radę Laughing
re_ttro
Instruktor
Instruktor

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:34 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
do ceny 17 zł trzeba doliczyć przesyłkę (bo sprzedawca z Kielc) w wysokości 11 zł.

to razem 28pln , w sezonie w sieciach marketów były po 3 dychy , na jedno wychodzi. Kol Splawik , ja się w takim mieszczę i jeszcze miejsca na 2-3 okonie zostaje Laughing , wydaj kasiorę nie bój się , zobaczysz będziesz zadowolony , jak popatrzę na to Twoje zimowe zdjęcie z gazety to mię ciarki przechodzą , jak byś takie cuś wtedy miał to nie wisiały by ci sople jak kły morsa Laughing .
Albo jak chcesz to poczekaj trochę , mam drugi taki w domu ( troszeczkę inny ale wymiarowo taki sam ) to go "zapomnę" na lodzie jak go znajdziesz to w środku bedzie cesja praw na znalazcę Laughing Laughing
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat